Lesschema


Bij Mango Health & Fitness hebben we veel groepslessen. Bekijk hieronder wanneer je jouw favoriete groepsles kunt volgen.
Klik op de naam van de les voor meer informatie of neem contact met ons op. Uiteraard kun je voor iedere groepsles een proefles volgen.

Maandag

09.00 – 09.45 Xco 45 minuten Janine Princée Iedereen
10.00 – 10.55 BodyShape Ingrid Bertens Iedereen, ook 55+
11.00 – 11.45 Pilates Ingrid Bertens Iedereen, ook 55+
13.30 – 14.25 Basicsteps&Shape Anita van den Broek Iedereen
14.30 – 15.00 Fatburn cycling 30 minuten Mark van Liempd Iedereen, ook 55+
       
18.15 – 19.10 Zumba Danique van Roosmalen Iedereen
19.10 – 19.55 Xco 45 minuten Rianne van Helvoort Iedereen
19.30 – 20.30 Bootcamp outdoor Ralf Hamers Iedereen
20.00 – 20.55 BodyShape Rianne van Helvoort Iedereen
21.00 – 21.50 RPM Ralf Hamers Iedereen
Dinsdag

09.00 – 09.55 RPM Ralf Hamers Iedereen
10.00 – 10.55 Flextraining Mark van Liempd Iedereen, ook 55+
13.00 – 13.45 Pilates Anita van den Broek Iedereen
13.30 – 14.30 Xco-walking outdoor Mark van Liempd Iedereen
13.45 – 15.00 EasyFlowYoga Anita van den Broek Iedereen, ook 55+
16.15 – 17.10 Streetdance 9-11 jr Danique van Roosmalen Jeugd 9 tot 11 jaar
17.15 – 18.10 Streetdance 14-17 jr Danique van Roosmalen Jeugd 14 tot 17 jaar
18.25 – 19.25 BodyPump Rianne van Helvoort Iedereen
19.30 – 20.25 Steps / BB Rianne van Helvoort Iedereen
19.30 – 20.25 Hardlooptraining t/m 10 juni Mark van Liempd Iedereen
20.30 – 20.50 Coretraining Mark van Liempd Iedereen
20.30 – 21.30 Indoor Cycling Natasja van de Westelaken Iedereen
Woensdag

09.00 – 09.55 Steps/BB Janine Princée Iedereen, ook 55+
10.00 – 10.55 Zumba Danique van Roosmalen Iedereen
11.00 – 11.45 Start-Up Cycling Ralf Hamers Iedereen, ook 55+
11.50 – 12.10 Coretraining Ralf Hamers Iedereen, ook 55+
13.15 – 14.00 Kids-dance (3-5 jr) Anita Rooijakkers Kinderen van 3 tot 5 jaar
14.00 – 14.45 Streetdance (6-7 jr) Anita Rooijakkers Kinderen van 6 tot 7 jaar
14.45 – 15.40 Streetdance (8-9 jr) Anita Rooijakkers Kinderen van 8 tot 9 jaar
15.45 – 16.40 Streetdance (10-11 jr) Danique van Roosmalen Jeugd van 10 tot 11 jaar
16.45 – 17.45 Streetdance (12 – 14 jr) Danique van Roosmalen Jeugd van 12 tot 14 jaar
18.00 – 18.50 RPM Els Boesewinkel Iedereen
19.00 – 19.55 Pilates Petra Oomens Iedereen
20.00 – 20.55 Steps/BB Petra Oomens Iedereen
21.00 – 21.45 Xco Janine Princée Iedereen

Donderdag

09.00 – 09.55 Total Body Workout Janine Princée Iedereen
11.00 – 12.00 Start-up Fitness Janine Princée Beginners en 55+
13.30 – 14.20 RPM Ralf Hamers Iedereen
14.25 – 14.40 Coretraining Ralf Hamers Iedereen
16.30 – 17.25 Streetdance (9-11 jr) Danique van Roosmalen Jeugd van 9 tot 11 jaar
17.30 – 18.25 Streetdance 16+ Danique van Roosmalen Jeugd vanaf 16 jaar
18.30 – 19.25 Ultimate Dance Work-out Danique van Roosmalen Iedereen
19.30 – 20.25 BodyPump Ralf Hamers Iedereen
19.30 – 20.25 Xco-walking Natasja van de Westelaken Iedereen
20.35 – 20.55 Coretraining Natasja van de Westelaken Iedereen
21.00 – 21.50 RPM Natasja van de Westelaken Iedereen

Vrijdag

09.00 – 09.55 BodyShape Rianne van Helvoort Iedereen
10.00 – 10.50 RPM Ralf Hamers Iedereen
11.00 – 11.55 Flextraining Mark van Liempd Iedereen, ook 55+
13.30 – 14.15 Xco-walking outdoor Mark van Liempd Iedereen
      Iedereen
15.15 – 16.00 Clip & Showdance 6-8 jr Janine Princée Kinderen van 6 tot 8 jaar
16.00 – 16.55 Clip & Showdance 9-11 jr Janine Princée Kinderen van 9 tot 11 jaar
17.00 – 17.55 Clip & Showdance 12-14 jr Janine Princée Kinderen van 12 tot 14 jaar
18.00 – 18.55 Clip & Showdance 15-18 jr Janine Princée Kinderen van 15 tot 18 jaar
19.00 – 19.50 RPM Ralf Hamers Iedereen

Zaterdag

09.00 – 09.55 Indoor Cycling Els Boesewinkel Iedereen
10.00 – 10.55 Steps met choreografie Rianne van Helvoort Iedereen
11.00 – 12.15 PowerYoga Anita van den Broek Iedereen

Zondag

09.00 – 09.50 RPM Natasja van de Westelaken Iedereen
10.00 – 11.00 BodyPump Natasja van de Westelaken Iedereen
11.00 – 11.45 Xco Janine Princée Iedereen